Отборът на Торино записа осмата си шампионатна победа като гост през сезона,

...

Торино завърза още повече битката за оцеляването в Серия А

Отборът на Торино записа осмата си турнирна победа като посетител през сезона, откакто завоюва визитата си на Верона с 1:0 в ранния дуел от неделната стратегия на 35-ия кръг на Серия " А ".

Никола Влашич направи разликата в мача с хубавия си шут от отдалеченост в 29-ата минута за единственото попадение в дуела. В 57-ата минута Дарко Лазович можеше да донесе равенството в срещата, само че изстрелът му мина на сантиметри от вратата. До края на мача и двата тима можеха да трансформират резултата, като по-чистите положения тези на “биковите ”, които обаче не съумяха да преодолят страхотния Лоренцо Монтипо за повторно.

С този успех Торино събра 49 точки и се изстреля на осмото място в класирането преди останалите неделни мачове. Верона продължава да бъде на избавителното 17-о място с 30 пункта, само че толкоз има и 18-ият Специя, който е в зоната на изпадащите.